ISLAND

MAGIC

אדריכלות: מיקלה סימאונה צילום: עודד סמדר

אוהבים מראה שיש אך חוששים מהעמסת מסה על הצירים? רוצים ליהנות מכל הסופרלטיבים הקיימים ועדיין לשמור על מראה נקי מינימליסטי? המטבח הזה בדיוק בשבילכם!

הודות לפיצ'רים מתוחכמים נסתרים שנבחרו בקפידה למטבח, נוצר אלמנט הפתעה קסום המוכיח את חשיבותה של הנדסת האנוש שאינה פחותה מזו של הנראות.

לחצוב 1.3 ס"מ

הכול התחיל מטרנד דלתות שיש שנתן מענה ויזואלי מבלי לקחת בחשבון את מסת החומר שמעמיסה על הצירים ועל תהליכי הפתיחה, הסגירה והתחזוקה. ובאורכיד, כאמור, אוהבים אתגרים ומציאת פתרון לצורך מתבקש.

מומחי החברה הציעו לחצוב 1.3 ס"מ במשטח (מתוך 2 ס"מ) ואת החלק שנגרע למלא ב־MDF וכך להעניק לדלת משקל קל ועמידות לאורך זמן מבלי לפגוע בצירים.

לדברי יוסי אייזיק, מנכ"ל ובעלים, המטבח נוצר במפעל מתוך שימת דגש לחיבורי הטקסטורות הן בדלתות האופקיות הן בגרונגים המרכיבים את הדופן המתעגלת.

בכל מבט במטבח שלפניכם אפשר לראות כיצד אורכיד לקחו כל טרנד כמה צעדים קדימה היישר לשנת 2025. עוד לדברי אייזיק, את ויטרינות הזכוכית הוא שדרג בכך שייבא מאיטליה פרופילי תאורת לד בזווית 450 (בניגוד לזווית הישרה המקובלת בשוק, שזורקת אור באופן רנדומלי). הדבר יוצר עומק ורב־ממדיות מהחוץ פנימה.

גם נקודת החיבור בין הארון לקיר השיש מתהדרת בפרופיל זה, הזורק אור מזוות מגב הקיר עד לקדמת הארונות התחתונים.

במהלך המחקר והפיתוח של החוויה הארגונומית במטבח, לא פסחו באורכיד על מוצרים משלימים המשולבים בילד־אין בכל מטבח

במבט ראשון נראה במטבח 1 קו נקי, פונקציונלי, מינימליסטי. ואז מתחילות ההפתעות… החל ממגירת ניקוז כלים רטובים המייתרת קלאפה עליונה, דרך ארגוניות גמישות, פח מהונדס ומדיח נאק הנפתח בנקישה ומכיל דסקית ל־30 הדחות ברצף.

"את כל מוצרי החשמל והאלמנטים הנלווים תומכי מטבח ותחזוקתו ניתן לרכוש באתר 'אורכיד אקספרס'. האתר מתוכנת באופן ידידותי ומכיל ממשקי סינון להתאמת האביזרים לפי צבע, גודל, טקסטורה, מרקם, אורך, רוחב, עומק ותקציב בהתאמה לסוג המוצר", משתף אייזיק ומסביר: "האדריכלים, היזמים והלקוחות מודים על האופציה לרכוש את הכול במקום אחד. בסופו של יום זוהי אופציה שחוסכת זמן, כאבי ראש ומרכזת את כל האנרגייה מול ספק אחד, וכמובן משתלמת ביותר במחיר הודות לכוח הקנייה והאמינות של 'אורכיד' מול יבואני המותגים".

כמו בכל מטבחי התצוגה, גם במטבח זה הונדסו אלמנטים ופיצ'רים בהלימה לבקשות אדריכלים ולקוחות. "כשמבקשים מאיתנו בקשה מאתגרת, אנחנו קודם כול אומרים כן, ואז מורידים אותה לביצוע במפעל. צוות המהנדסים והמעצבים שלנו לא מתפשר על ניסוי וטעייה עד לאישור האבטיפוס", מסביר יוסי ומסכם: "זה ההבדל בין מטבחים קטלוגיים למטבחי פרימיום custom made".

כשרואים את האש בעיניו בשיחה, ניתן להבין כיצד המותג הגיע לסקאלה כה גבוהה ולמעמד של מוביל, מכתיב ומגדיר את עולם המטבחים מחדש.

הפיצ'רים

לפני שנעבור לווטסאפ מלאו את פרטים

למימוש המבצע ותיאום פגישה בירושלים
השאירו פרטים ונצור אתכם קשר

דילוג לתוכן