מטבח שהוא "המטבחון"​​

עיצוב: ענת שמואל
צילום: איציק אבוחצירא

על המטבח:
בני זוג + 2 ילדים קטנים, פעילים חברתית שגרים ביישוב פסטורלי, ביקשו מטבח חלומות שיתאים לאורח חייהם כאושיות תקשורת. לשם כך, שיניתי את מיקום המטבח למרכז הבית, כך שכל מי שנכנס הביתה, עולה בגרם המדרגות או נהנה מהנוף, – יראה את המטבח והפעילות שמתרחשת בו. התכנון התייחס לסשנים של שיעורי לימוד, סדנאות קולינריות והתכנסות – 'המטבחון החברתי והתקשורתי'. 

היה לי חשוב לשדר דרמטיות לצד חמימות, טבע לצד מודרניות, ובאמצעות חומרי הגלם שנבחרו לפרויקט – הצלחנו ליישם זאת. הפורמייקה נצבעה בתנור, במיוחד לשם תחזוקה ידידותית. אלמנטים מעץ חיממו את האווירה. ויטרינות מרושתות בברזל פנימי, משדרות את המראה העכשווי. הגרניט-פורצלן מאזן את הכול, ומדמה אבן מונוליטית שנחצבה מההר. פינת הישיבה המרוככת נועדה ליצור זרימה ועידון.

על העבודה עם אורכיד:
הלקוח אינו מודע לעיצוב הרב-שכבתי, שמצריך הרכבה והתקנה רב-שכבתית, כמו במטבח שלפניכם. אני חייבת לציין שמטבחי אורכיד היו מקצועיים, קשובים, נתנו את הנשמה והגיעו מספר פעמים לא מבוטל כדי להתקין, לבצע ולוודא שהכול מתנהל לשביעות הרצון. כל זאת, בתקופת קורונה מאתגרת. על כן הטיפ שלי: בחרו באנשי מקצוע קשובים, שאכפת להם!

ליצירת קשר עם ענת: 050-7878214

לפני שנעבור לווטסאפ מלאו את פרטים

למימוש המבצע ותיאום פגישה בירושלים
השאירו פרטים ונצור אתכם קשר

דילוג לתוכן