מטבח שמותח את גבולות המלבן ​

עיצוב: נעמה זלטניק
צילום: איציק אבוחצירא

דרישה מיוחדת:
מכיוון שבעלת הבית מרבה לארח ולבשל, נדרשו 3 תנורים לצד משטחי עבודה גדולים ואופרציות למיקום מכשירי חשמל ומקום אחסון רב. המטבח במקורו היה צר מאוד, בין קירות ממש. האתגר היה לתת לו מראה מרווח.

חומרי הגלם:
בחרנו פורמייקה בצבע אפור בהיר חם של חברת אגר. הידיות – רוכבות זהב, לתוספת יוקרה, לאור העובדה שהמטבח פתוח לסלון. השיש בוצע על ידי אורכיד – קלקטה גולד, בסיס אפרפר לבן עם גידים בגוון הזהב, להשלמת החיבור בין האפור לזהב. יצרנו שילוב של חומר מתכתי בנגיעות בקלאפות, ובאותם חומרים השתמשנו גם בכניסה לבית ובמבואה, שם נעשה שימוש בחומרים בארון מעילים ובחיפוי הקיר. צביעת הקלאפות והיחידה הפתוחה, נעשתה בטכניקה ייחודית ובלעדית של צביעה במתכת נוזלית. הקיר הצריך תוספת בידוד והיה חשוב שהוא יורגש כחלק מהכניסה לבית. לכן, חיפינו אותו בפליז ובפורמייקה – ושילבנו מראה במסגרת ברונזה בגוון תואם. חיפוי הקיר נתן א-סימטרייה ועדיין נשאר קלאסי ורגוע.

על העבודה עם אורכיד:
תענוג! מעולם לא נתקלתי ביחס אישי ובשירות מצוין כמו של אורכיד! הייתה לנו אפשרות לפנות בכל שעות היממה, כל דרישה וכל גחמה קיבלו יחס אישי, כל פרט קטן שביקשנו קיבל התייחסות והלקוחות היו ממש מרוצים.

ליצירת קשר עם נעמה: 058-7598780

לפני שנעבור לווטסאפ מלאו את פרטים

למימוש המבצע ותיאום פגישה בירושלים
השאירו פרטים ונצור אתכם קשר

דילוג לתוכן