כשיוקרה ואיכות נפגשים במטבח

היוקרה מחייבת

חברת אורכיד, למעלה מ-15 שנות ניסיון, מכתיבה את החדשנות במטבח, כשהחלום שלכם הוא המציאות של החברה – להגשים מטבח מתוחכם ועכשווי, שמיישר קו עם הטכנולוגיות והעיצובים הבינלאומיים, תוך כדי ליווי ושירות ללא פשרות, ועושה הכול כדי שהטרנדי יהיה בחזקת על-זמני.

תכנון ועיצוב מטבחי היוקרה של אורכיד נעשה מתוך מקצועיות בלתי מתפשרת. המצוינות ניכרת בבחירת החומרים המעולים לארונות, למשטח העבודה ולחיפוי הקירות, ובבחירת הפרזול המתקדם ביותר. היוקרה מורגשת גם בשילוב מכשירי חשמל מתקדמים וגופי תאורה, המשדרים את ההרמוניה של השפה העיצובית. מטבח היוקרה של אורכיד, מתאים את עצמו לכל חלל, והוא מופת של נוחות שימוש ופונקציונליות. המטבחים של אורכיד הם הטובים ביותר, עם איכות גבוהה של חומרי גלם, עיצוב נקי ותכנון קפדני של כל פינה במטבח. אין מה לומר, היוקרה מחייבת: כל מי שרוכש מטבח באורכיד, יכול לישון בשקט. האחריות והשירות של מטבחי אורכיד – מהמובילות בתחום. כי ככה זה כשהמטבח, הלב הפועם של הבית, נעשה עם נשמה.

סיפורו של מותג

מזוג צעיר שחיפש מטבח – לאימפריית מטבחים מובילה בבירת ישראל. הם היו בני זוג בתחילת הדרך, עם חלומות לבית יפה ונעים לחיים טובים. בחיפוש הנוסחה המנצחת לבית טוב, הדגש היה על מטבח. כי הרי המטבח הוא לב הבית, זה לא רק סלוגן. בני הזוג אייזיק ידעו את הסוד: מטבח מעוצב, ישרה על החיים קסם מיוחד. מתוך חתירה לשלמות, מצאו את עצמם בני הזוג מעמיקים בתחום המטבחים ורוכשים עוד פיסות ידע חשובות, עוד נתחי הבנה בתחום המטבחים, וכך לאט לאט הפכו בעצמם למומחים למטבחים. כך נולד המותג, שנועד להגשים חלומות במטבחים, המותג שמספק מעטפת מקצועית ומטבחי יוקרה ללקוחות שאוהבים שלמות.

מטבח לכולם

חברת מטבחי אורכיד, בעלת רזומה של אלפי מטבחים, פונה למגזר המוסדי, העסקי והפרטי. המרכז הלוגיסטי, ערוך לספק מטבחים בכל קנה מידה, והצוות המקצועי מתאים את מטבח החלומות לכל פרויקט:

  • יזמים ואנשי נדל"ן – פרויקטים בבנייה רוויה. 
  • קהילת האדריכלים/ות והמעצבים/ות .
  • לקוחות פרטיים. 

דבר המנכ"ל

יום הרכבת מטבח, הוא יום חג לך ולצוות מטבחי אורכיד. בסיומו של מסע משותף להגשמת מטבח החלומות, משהו חדש מתחיל. המטבח הופך מסקיצה לחלל הפעיל והמשמעותי בבית, הצובר זיכרונות לדורות הבאים. אנו נותנים לך את מלוא הבמה להגשים כל פרוגרמה וחלום עיצובי. גם אם נראה שמדובר בשילוב חומרים מורכב או התקנת מטבח בחלל מאתגר, נעשה הכול כדי להמיר את הבלתי אפשרי באפשרי. הודות לרמה הטכנולוגית המתקדמת שלנו ולשרשרת אנושית של צוות מקצועי מסור, נוצרת רשת מקצועית שלמה עבורך.

משולש הזהב של מטבחי אורכיד

כשמדברים על תכנון מטבח מושכל, לוקחים בחשבון את משולש הזהב המיתולוגי של מיקום הכיריים, הכיור והמקרר. מטבחי אורכיד, הכניסו למשוואה משולש כזה, שהוא קוד התנהלות מול הלקוח, והגדירו מחדש מהו שירות ומתן אחריות, גם לטווח הרחוק.

טכנולוגיות

מאחורי כל מטבח, עומד ניסיון של 30 שנות ייצור, במהלכן נחשפנו לסוללת חומרי גלם איכותיים מהשורה הראשונה, פיתחנו מכשור מתקדם ליישום כל פרמטר בפרוגרמה, תוך כדי גמישות ומתן מענה טכנולוגי ובטיחותי לכל רכיב. הודות לכך, ביכולתנו לממש כל אתגר ביצועי ועיצובי, מבלי להתפשר על רמת גימור ב-level הגבוה ביותר ועל עמידה בתקנים המחמירים.

עיצוב

המטבח המודרני, מותח את גבולות החומר והפרגמטיות, ומשמש כאייטם ויזואלי ייצוגי, המשתלב במרחב הביתי ופעמים רבות אף מכתיב את הקו העיצובי של החלל הציבורי. מגמה זו, לוקחת את תכנון מטבחי ההווה היישר אל עתיד הרחוק, מתוך ידיעה שהמטבח שהותקן היום – כאן כדי להישאר. צוות המעצבים שלנו, לצד המומחים המבצעים, רואה בקונספט העיצובי כלי חשוב שמחדד ומעצים את כל הפרקטיקה המתבקשת במטבח ביתי פעיל. רק ספרו לנו מה החלום שלכם, ובכמה מקומות אחסון ותשתיות למכשור חכם אתם מעוניינים.

שירות

כששואלים אותנו מהו סוד הקסם, אנחנו אומרים שהשירות הוא כל הקסם… גדלנו, הרחבנו מחלקות, ממשיכים לספק מטבחים בקנה מידה עצום, ועדיין מקפידים לשמור על אווירה משפחתית. אם המטבח הוא הלב של הבית, השירות הוא לב ליבו של המותג שלנו. גם לאחר שיא ההתרגשות של פגישת קונספט תהליך הייצור וההתקנה, אנו לא שוכחים את היום שאחרי – נציג מומחה מטעמנו יגיע לשטח, כדי לוודא שההתקנה בוצעה לשביעות רצון כולם. נוסף לכך, אנו עושים הכול כדי להפוך תהליך סיזיפי ומאתגר, לכזה שיהווה חוויה וזיכרון טוב כל הדרך למטבח. מחלקת השירות של מטבחי אורכיד נותנת לכם אוזן קשבת, ומתן האחריות לטווח הרחוק מראה עד כמה אנו מאמינים באיכות המוצר שאנו מספקים לך.

יוסף אייזיק,

מנכ"ל ובעלים

לפני שנעבור לווטסאפ מלאו את פרטים

למימוש המבצע ותיאום פגישה בירושלים
השאירו פרטים ונצור אתכם קשר

דילוג לתוכן